Łatwy i szybki dostęp do produktów hydrauliki i pneumatyki Parker połaczony z usługą zakuwania węży, uzupełniony fachowym doradztwem to filozofia Parker Store na całym świecie. Pod nazwą tą kryją się posiadające jednakowy wystrój i wyposażenie centra handlowo-serwisowe, które prócz najwyższej jakości produktów Parkera oferuje profesjonalne doradztwo techniczne i serwis w zakresie wykonywania przewodów hydraulicznych, pneumatyki do wszelkich zakresów ciśnień.

Parker Hannifin — światowy lider w dziedzinie technologii i systemów automatyki i sterowania to synonim precyzyjnych wyrobów, dopracowanych konstrukcji i nowatorskich technologii. Parker Hannifin, aby służyć klientom specjalistycznym doradztwem technicznym i zapewnić im profesjonalną obsługę na poziomie lokalnej sprzedaży detalicznej, uruchomił sieć placówek.

Każda placówka Parker Store — ta za rogiem najbliższej ulicy, jak i ta na drugim końcu świata — oferuje najbogatszy wachlarz hydraulicznych i pneumatycznych rozwiązań i systemów, wykorzystujących wyroby produkowane przez firmę Parker Hannifin. Dogodne godziny pracy, możliwość bezpośredniego kontaktu z produktem, przyjazna atmosfera oraz fachowa pomoc techniczna to główne cechy serwisów Parker Store. Salon Parker Store w DESCO realizuje tę koncepcję w siedzibie naszej firmy: w Rakowcu k. Kwidzyna.

Oferujemy usługi zakuwania węży hydraulicznych, dystrybucji hydraulicznych elementów złącznych, węży hydraulicznych, a także dystrybucję elementów szeroko pojętej pneumatyki, wzbogaconą o wiedzę i doświadczenie doradców technicznych. Nasz salon to nie tylko sklep. Każdemu Klientowi, który nas odwiedzi, poświęcamy tyle czasu, ile jest konieczne. Szukamy najlepszych rozwiązań. I zawsze mamy na półce elementy, których szuka. Posiadamy bogate zaplecze magazynowe, obejmujące tysiące pozycji dostępnych od ręki. Do naszej i klienta dyspozycji są także inne specjalistyczne pozycje towarowe z zakresu pneumatyki, znajdujące się w sieci PARKER STORE w całej Europie, które jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć każdemu klientowi.

Zakuwanie węży hydraulicznych

Sieć ParkerStore oferuje rozwiązania precyzyjne dla urządzeń mobilnych oraz przemysłowych. Oferujemy technologie napędu i sterowania, w tym zestawy węży, gięcie rur, złącza węży, diagnostykę, akcesoria, monitoring, filtrację i wiele więcej. Jesteśmy godnym zaufania światowym liderem w tej dziedzinie. Zaszczepiliśmy w naszej firmie ideę tworzenia produktów i usług, które zdejmą problem z Twojej głowy i pozwolą Ci szybciej wrócić do pracy.

W sklepach ParkerStore znajdziesz nie tylko produkty. Mamy odpowiednie rozwiązania dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Nasz zespół zapewnia konsultacje w sklepie, a jeśli nie możesz opuścić miejsca pracy, przyjedziemy do Ciebie.

Produkcja przewodów hydraulicznych

Zapraszamy do nas w dniach

poniedziałek - czwartek

w godz. 08:00 - 16:00

ZADZWOŃ

693 915 800

piątek

w godz. 08:00 - 14:00

NAPISZ

dh@desco.pl